Willa Gościnny Próg

O nas

Witajcie

w Krościenku nad Dunajcem!

 

 

Nasza miejscowość położona w malowniczej kotlinie górskiej, pomiędzy pasmami gór: Pienin, Beskidu Sądeckiego i Gorców, u brzegu rzeki Dunajec, stanowi wymarzoną przestrzeń wypoczynkową do regeneracji sił fizycznych, jak i psychicznych!

Nasz obiekt

Gościnny Próg to wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji, zimowych ferii, Sylwestra czy weekendowego wypadu na pienińskie szlaki turystyczne. 

Na terenie posesji znajdziemy przestronny ogród, dwa parkingi, góralską altanę, a cała przestrzeń jest spokojna, bezpieczna i monitorowana.

 

Dodatkowo posiadamy własne wypożyczalnie rowerów w Krościenku oraz w Szczawnicy, organizujemy spływy kajakowe i pontonowe, oferujemy usługi transportowe busami 9-osobowymi, a dla grup zorganizowanych prowadzimy wyżywienie i organizację imprez.

 

W każdym pokoju/apartamncie dla gości dostępne są pościele, ręczniki, mydło do rąk, papier toaletowy, suszarka do włosów, płyn do naczyń, ściereczki kuchenne, suszarka na pranie, żelazko.

Wszystkie pokoje/apartamenty posiadają balkon lub taras oraz dostępu do bezpłatnego internetu WI-FI.

Nasze pokoje

 

Gwarantujemy wygodny i pełen relaksu pobyt w naszych dwóch obiektach.

Gościnny Próg A liczy: 6 pokoi 2-3 osobowych oraz 3 apartamenty 4-6 osobowe!

Gościnny Próg B (obiekt generalnie odremontowany w 2023 roku) składa się z 5 pokoi 2 osobowych, jednego pokoju 3 osobowego, 2 pokoi 4 osobowych oraz 3 apartamentów 4-5 osobowych.

Łącznie możemy przyjąć aż 72 osoby!

Wróć do strony głównej!

2021 by GOLD service

Krościenko Nad Dunajcem

ul. Pienińska 11a